Duinrand S neemt koppositie weer over

29 januari 2012 19:15

De formatie van Tristan Ooms deed zelf goede zaken door runner-up Dynamo met 0-1 te verslaan. Berdos ging ten onder tegen SSV en ook de nummers drie en vier verspeelde punten.
De neutrale toeschouwer heeft een prachtige wedstrijd gezien met twee ploegen die goed voetbalden. Duinrand S liet echter zien dat het zijn hoge notering waard is.



Het doelpunt van Roel van Langen wordt gevierdDuinrand S was voor rust de betere ploeg. Kans na kans werd gecreëerd. Tot twee keer toe stond de keeper van Dynamo oog in oog met een Duinrand S speler. Hij bracht steeds goed redding. Zijn mooiste redding was het schot van uitblinker Jelle Jansen. De kaats van Roel van Langen was precies op maat en het schot werd maar net corner getikt. Tussentijds had de keeper zijn handen vol aan acties van Dennis Nanne, Roel van Langen, Ismaïl Bakni en Yordi de Herder. Een 0-4 ruststand was zomaar mogelijk geweest. Ook Dynamo bleef voerballen en kreeg voor rust kleine kansen maar stand-in doelman Dick Blokker was niet van plan de nul weg te geven.


Na rust ging Duinrand S verder met aanvallend voetbal. Na een uur voetballen kwam de 0-1 op het bord gezet door de jarige Roel van Langen. Een fout in de verdediging van Dynamo ging er aan vooraf. Goed doorjagen van Roel van langen bracht hem alleen voor de keeper. Na het passeren van de Goalie kon hij in een vrij doel inschuiven. Daarna was Dynamo de bovenliggende partij. Het bleef goed voetballen maar strandde steeds op de goede verdediging van Duinrand S. Aan de andere kant bleef Duinrand gevaarlijk. Een afgemeten voorzet van Yordi de Herder werd door Dennis Nanne over geschoten. Ook de ingevallen Roy Verhagen zag zijn lob net naast gaan.


Al met al een prachtige zondagmiddag voor Duinrand S. Koploper en 15 punten voorsprong op nummer drie! Dynamo staat wel met lege handen maar deze ploeg gaat zeker nog de nodige punten pakken.