Begeleidersbijeenkomst 27 januari
16 januari 2012 12:30
Op vrijdag 27 januari om 19:30 is in de kantinbe wederom een begeleidersbijeenkomst.
Er is dan in ieder geval gelegenheid tot vragen over de huidige gang van zaken, over de competitie en andere dringende kwesties.
1. Daarnaast zullen we een uiteenzetting geven over hoe we de indelingen
voor alweer het volgende seizoen willen aanpakken en wat de rol van de begeleiding daarbij is.
2. Er zijn veel inhaaldagen en vrije dagen gepland deze voorjaarsperiode. Er is dus volop de gelegenheid in te schrijven voor toernooien en
oefenwedstrijden. Ook over hoe hier mee om te gaan moeten we afstemmen
3. Dan is er het digitale wedstrijdformulier dat vanaf maart ingevoerd gaat worden. Geen gedoe meer met doordrukformulieren, maar nu ander gedoe met een webformulier. Het is zinvol dat begeleiders van (toekomstige) D, B, C en A hiervan kennis hebben.
4. Op de website staat een verslag van de 1e bijeenkomst van de scheidsrechtercommissie. Lees dat allen, we zullen volgende week vrijdag nog toelichting erop geven.
Verder zijn er nog voldoende andere punten om te bespreken. Dus maak je agenda voor vrijdag leeg en zet een blauw wit blok bij vridag 27 januari vanaf 19:30 tot sluitingstijd.

| Geplaatst door: Roel van Langen (18-01-2012 10:33) |
Beste begeleiders,
Willen jullie met het inplannen van toernooien rekening houden met het Soccercamp weekend!?!?
Het weekend staat gepland op 2 en 3 juni.
Groeten,
Roel |